Ödeme ve Teslimat Bilgileri

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

Gönül Kömür 'Kredi kartı bilgilerinizi' sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece gonulkomur.com tarafından satın alma aşamasında kullanılır.

 

Sitemizde Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerinizde maksimum güvenliğin sağlanması için "3D Secure" güvenlik sistemini kullanılır.


Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Gönül Kömür  ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır.

 

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmekte olup kesinlikle Kredi kartı ve şifre gibi bilgiler Gönül Kömür tarafından görülmez ve kaydedilmez.

 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/ hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.